EQUITANA, ŚWIATOWE TARGI SPORTÓW KONNYCH

DZIEWIĘĆ DNI NA ODKRYWANIE CAŁEGO ŚWIATA KONI

    

ZAREZERWUJ TERAZ SWÓJ BILET NA TARGI EQUITANA!

OTO, CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

Targi EQUITANA przyciągają swoją magią co dwa lata 180 000 odwiedzających – od ponad 40 lat.
Poznaj wraz z nimi wielką różnorodność, jaką mają do zaoferowania targi EQUITANA.

  

KONIE


Bądź przy tym, jak ponad 1 000 koni należących do łącznie 40, w tym także rzadkich ras, zamieni hale targowe w Essen w końską „mekkę“.

PROGRAM

Zobacz światowej klasy jeźdźców i gwiazdy pokazów na targach EQUITANA. Ciesz się na gale pokazowe, konkursy i lekcje instruktażowe.

WYSTAWCY

Przejrzyj największą na świecie ofertę naszych 750 wystawców. Znajdź, czego szukasz. Lub zaczerpnij inspiracji, sięgając do innowacji w branży końskiej.

HOP TOP SHOW

Zapewnij sobie miejsce na trybunie pokazu HOP TOP Show i bądź świadkiem najwyższej klasy sztuki jeździeckiej, doświadczając zapierającego dech w piersiach show z udziałem mistrzów na międzynarodowej scenie pokazów jeździeckich oraz ich 100 koni.

INNOWACJE

Odkryj nowości z branży na targach EQUITANA:
W konkursie o Nagrodę Innowacji EQUITANA po raz kolejny wezmą udział najlepsze, najnowsze i najbardziej nowatorskie produkty i projekty na europejskim rynku sportów jeździeckich. Nagroda, przyznawana od 2007 roku wspólnie z czasopismem branżowym PFERDEBETRIEB, od czasów swej premiery stała się najbardziej renomowanym konkursem na europejskim rynku sportów jeździeckich. O Nagrodę Innowacji EQUITANA dla swoich produktów firmy i usługodawcy mogą ubiegać się w 11 kategoriach. Produkty nie mogą być przy tym starsze niż 12 miesięcy. Produkty nominowane wcześniej do nagrody przez jury są prezentowane na EQUITANA 2021. Na targach wybierani i nagradzani są zwycięzcy we wszystkich kategoriach.

   

WZBUDZILIŚMY TWOJĄ CIEKAWOŚĆ?

ZNAJDŹ SWOJE PRODUKTY

U ponad 750 wystawców ze wszystkich dziedzin sportów konnych znajdziesz na targach EQUITANA wszystko, czego dusza zapragnie, od przyczepy konnej przez siodło westernowe aż po oficerki ujeżdżeniowe.

Odkryj różnorodność branży w dziewięciu światach produktów na targach EQUITANA.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

700 GODZIN PROGRAMU RAMOWEGO

Ludger Beerbaum live

GWIAZDY

Spotkaj wielkie gwiazdy końskiego świata na targach EQUITANA. Daj w sobie wzbudzić zachwyt, daj się poruszyć i zainspirować.

RASY KOŃSKIE

Daj się oczarować przedstawicielami najróżniejszych końskich ras na siedmiu ringach jeździeckich na targach EQUITANA, od andaluzyjczyka przez kladruba aż po kuca walijskiego.

KONKURSY

Bądź świadkiem najróżniejszych pucharów i konkursów. Kibicuj najlepszym sportowcom ze wszystkich dyscyplin, mierzącym swe siły w licznych zawodach rozgrywanych na targach EQUITANA!

Lehrstunden auf der EQUITANA

LEKCJE INSTRUKTAŻOWE

Zdobądź wiedzę, ucząc się na seminariach, prezentacjach tematycznych i kongresach od znanych instruktorów i ekspertów – lub obejrzyj z bliska prawdziwe, oddychające płuco końskie czy inne narządy końskie.

CO? KIEDY? GDZIE?

   

Impreza: EQUITANA – ŚWIATOWE TARGI SPORTÓW KONNYCH

Termin 2019: 13-21 marca 2021

Miejsce: Teren targowy Essen, Messeplatz 1, 45131 Essen, Niemcy

Cykl: co dwa lata

Odwiedzający: 180 000 (2019)

Dojazd: istotne informacje na temat dojazdu

 Bilety: www.equitana.com/tickets  

Godziny otwarcia: codziennie od godz. 10-18

Wejście na teren targowy: wejścia Ost, West i Süd


Czas trwania: 9 dni

Liczba wystawców: 750 (2019) 

Hotel: rezerwacja hotelu na EQUITANA

EDUKACJA

 

Zdrowie koni, żywienie, kwestie szkoleniowe, organizacja przedsiębiorstwa czy też pytania dotyczące podkuwania – nigdzie indziej nie spotkasz tylu ekspertów i nie znajdziesz skondensowanej wiedzy na temat koni jak na targach EQUITANA.

Zapraszamy do udziału w konferencjach, seminariach, lekcjach instruktażowych oraz spotkaniach i do wzbogacenia tym samym swej wiedzy.

Na Forum Zdrowia przez cały dzień odbywają się prezentacje tematyczne dotyczące zdrowia, higieny kopyt i podkuwania, żywienia i chorób koni.

Na pokazie dydaktycznym z zakresu weterynarii dr Helmut Ende, lekarz weterynarz i miłośnik koni, zaprezentuje cenne informacje z dziedziny anatomii i zdrowia koni.
Skorzystaj z know-how profesjonalistów i zasięgnij cennych porad dla swego hobby i profesji!

JAKI TEMAT CIĘ INTERESUJE?

RÓŻNORODNOŚĆ STYLÓW JAZDY KONNEJ

 

Interesuje cię klasyczny sport turniejowy?
Czy wolisz raczej mocno trzymać wodze w ręku i preferujesz powożenie, a może też siedzisz pewnie w siodle westernowym?

Na targach EQUITANA znajdziesz informacje i bogaty program dotyczący wszystkich stylów jazdy konnej i wszystkich dyscyplin sportów konnych.

  

WSZYSTKIE STYLE JAZDY KONNEJ NA EQUITANA

FN – Silny partner

FN - Een sterke partner

Niemieckie Stowarzyszenie Jeździeckie (Deutsche Reiterliche Vereinigung e. V.) jest stowarzyszeniem zrzeszającym wszystkich hodowców, jeźdźców konnych, kierujących i woltyżerów w Niemczech.

Stowarzyszenie FN jest partnerem kontaktowym we wszystkich zagadnieniach dotyczących koni względnie odnoszących się do ich hodowli, utrzymania, wyposażenia, szkolenia i wykorzystania oraz długoletnim partnerem targów EQUITANA.

 top